آشپزی با سرآشپز رابرت

17 ویدیو

مدت دوره: 1 ساعت و 16 دقیقه

بال مرغ گریل آسیایی

00:03:51

رایگان

در این مجموعه سرآشپز رابرت ایروین به شما آموزش می‌دهد که چگونه از شر غذاهای تکراری خلاص شده و تنوع جذاب و دلچسبی به وعده‌های روزانه خود بدهید. در اینجا برای درست کردن بال مرغ گریل آسیایی حتما پیش از هرکاری باید بال‌ها را کاملا بپزید.

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

پرورش محصولات بیوارگانیک

پرورش محصولات بیوارگانیک

تعداد ویدئو: 48

با تماشای دوره ویدیویی «پرورش محصولات بیو ارگانیک» همراه ما باشید تا نکات و ترفندهای مفید پرورش انواع گیاهان را آموزش ببینید. اگر از علاقه‎مندان به گل و گیاه هستید حتما شیفته دنیای منحصر به فرد آنها شده‎اید. گیاهانی که با تنوعی گسترده از گونه‎های بسیار جذاب جهان بوده و چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ فایده کارایی فراوانی دارند. اگر بخواهیم از فواید وجود گیاهان و درختان سخن بگوییم باید به تولید اکسیژن، فراهم کردن مواد غذایی مورد نیاز بشر، جلوگیری از فرسایش خاک و... اشاره کنیم. علاوه بر همه این موارد عنصر زیبایی بی حد و مرز این مخلوقات را فراموش نکنید. همه ساله افراد بسیاری در سراسر جهان از کشاورزان و صاحبان گلخانه‎های بزرگ گرفته تا مردمان عادی، تلاش فراوانی برای کاشت و پرورش گیاهان و درختان به منظور دستیابی به اهداف گوناگون خود انجام می‎دهند. این افراد با کسب دانش و تجربه، شرایط لازم برای پرورش گیاهان را فراهم کرده و تا رشد کامل آنها به مراقبت و نگهداری از این محصولات می‎پردازند. باید توجه داشت که نحوه کاشت و پرورش هر گیاه در نوع خاک کشت، میزان آب‎دهی و... با گیاهان دیگر متفاوت است و نیاز به مطالعه و شناخت دقیق گیاه دارد. البته با وجود علاقه شدید مردم به پرورش گل‎ها، درختان و گیاهان مختلف، بسیاری از افراد در زمین‎های قابل کشت و بسیاری دیگر در خانه‎ها و آپارتمان‎های خود به این امر اقدام می‎کنند. به همین دلیل ما در این مجموعه آموزشی سعی کردیم تمامی نکات و ترفندهای کاشت گیاهان و محصولات را به صورت ارگانیک به شما عزیزان آموزش دهیم تا بتوانید با پرورش این گیاهان در زمین و منزل خود فضایی روحیه‎بخش را به وجود آورده و از محصولات آنها نهایت استفاده را ببرید. با ما همراه باشید.

آشپزی با سرآشپز رابرت

آشپزی با سرآشپز رابرت

تعداد ویدئو: 17

در دوره ویدیویی «آشپزی با سرآشپز رابرت» با آموزش آشپزی آسان در خدمت شما همراهان عزیز هستیم. یکی از امورات اصلی زندگی ما انسان‌ها تهیه غذا می‌باشد که در کنار زحمات فراوانی که برای پخت آن وجود دارد یک امر لذت بخش محسوب می‌شود. تنوع غذایی موجود در کشورهای دنیا را می‌توان برگرفته از گوناگونی ذائقه‌ها و استفاده از مواد غذایی متفاوت در نقاط مختلف جهان دانست. دانه‌ها، گیاهان، حبوبات، ادویه‌ها و انواع و اقسام گوشت‌های سفید و قرمز در ترکیب با هم، طیف وسیعی از خوراک‌های خوشمزه را ایجاد می‌کنند و رنگ و طعم دلپذیری را به غذا می‌بخشند. از طرفی بسیاری از افراد به دنبال ایجاد طعمی جدید در غذاهای روزانه خود و چشیدن مزه‌های جدید هستند. به همین خاطر در مجموعه پیش‌روی سعی نموده‌ایم تا دستور پخت انواع غذاهای گیاهی و غیرگیاهی آموزش داده شده توسط سرآشپز رابرت ایروین ""Robert Irvines"" را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. طبخ این غذاها بسیار ساده است و با استفاده از انواع مواد غذایی موجود در خانه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل تهیه می‌باشد. در ادامه امیدواریم که از تماشای این ویدیوها بهره کافی را برده و از پختن و میل کردن آنها در کنار خانواده و دوستانتان لذت ببرید.