دسته بندی ها:

دسته بندی ها

حرکات سریع برای چربی سوزی

حرکات سریع برای چربی سوزی

تعداد ویدئوها: 7

اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، ما به شما نه رژیم‌های غذایی سخت و کم تأثیر، که اجرای تمرین‌های ورزشی چربی‌سوز را پیشنهاد می‌کنیم. 30 دقیقه تمرین سریع چربی‌سوزی به شما کمک خواهد کرد که چربی‌های بدن را در کمترین زمان با استفاده از تمرینات ترکیبی از بین ببرید. در این دوره با تمرین‌های هوازی ترکیبی آشنا می‌شوید که با اجرای منظم آن‌ها ضمن حفظ سلامت، به‌راحتی وزن خود را نیز کاهش خواهید داد.

آموزش صحیح گرم کردن بدن

آموزش صحیح گرم کردن بدن

تعداد ویدئوها: 9

در دوره ویدیویی «آموزش صحیح گرم کردن بدن» با ما همراه باشید تا با برخی از تمرینات مناسب جهت گرم کردن عضلات بدن آشنا شوید. ورزش یکی از ملزومات زندگی هر فردی است که متأسفانه برخی به آن توجه نکرده و در نتیجه با گذشت زمان دچار بیماری و همچنین آسیب‌هایی در بخش‌های مختلف بدنشان می‌شوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی افراد بسیاری هستند که مدت زیادی از زمان خود را صرف کار با سیستم‌های کامپیوتری به صورت نشسته پشت میز می‌کنند. نشستن‌های طولانی مدت پشت میز می‌تواند آسیب‌هایی جدی به عضلات کمر، گردن، دست‌ها و بسیاری بخش‌های دیگر بدن وارد کند که افراد می‌توانند با انجام یکسری تمرینات ورزشی، خود را از این آسیب‌ها مصون بدارند. در این دوره سعی داریم با آموزش صحیح گرم کردن بدن گامی مؤثر در جهت سلامت افراد برداریم. تمرینات گرم کردن بدن بخش‌های مختلفی از بدن را درگیر کرده و موارد بسیاری از جمله تمرینات عضلات پشت پا، عضلات شانه، عضلات سه سر بازویی، شکم، ساعد، مچ دست، باسن، ساق پا و ... را در بر می‌گیرد. یکی از تمرینات جالبی که در این ویدیوها آن را فراخواهید گرفت نحوه کار با توپ سوئیسی است. این توپ در سال 1963 توسط Aquilino Cosani؛ مخترع ایتالیایی تولید شد. در تمرین با توپ سوئیسی شما می‌توانید بسیاری از عضلات بدن خود به ویژه عضلات شکم، پشت و پهلوها را درگیر کنید. از جمله فواید ورزش با توپ سوئیسی می‌توان به حفظ تعادل، انعطاف پذیری و تقویت عضلات اشاره کرد. پیش از کار با این توپ دقت کنید سایزی از آن که متناسب با قد شماست را برای تمرین انتخاب نمایید. گرم کردن عضلات بدن نه تنها در طول روز شما را از وارد آمدن آسیب‌های جدی در امان نگه می‌دارد، بلکه پیش از شروع ورزش‌های مختلف نیز بدن را نرم، منعطف و آماده خواهد نمود. در ادامه امیدواریم از تماشای ویدیوهای آموزشی گرم کردن بدن نهایت استفاده را ببرید.

تناسب اندام در آب

تناسب اندام در آب

تعداد ویدئوها: 20

اگر شما جزء افرادی هستید که به دلایل مختلفی چون آرتروز، اضافه وزن و ... نگران تأثیرات منفی ورزش بر استخوان‌ها، مفاصل و ماهیچه‌هایتان هستید، ورزش کردن در آب می‌تواند راه‌حل شما باشد. علاوه بر این فراموش نکنید که این نوع ورزش یکی از راه‌های رسیدن به زیبایی و تناسب اندام به شمار می‌آید. پس اگر می‌خواهید سیستم قلبی- عروقی مقاوم، ماهیچه‌های نیرومند و پرتوان، انعطاف‌پذیری و بدنی متعادل داشته باشید، در این دوره با ما همراه باشید. در این مجموعه ویدئو با روش‌های گرم کردن در آب و تمرینات ورزشی در آب‌های عمیق و کم عمق آشنا می‌شوید.